Admin - Info

2. října 2010 v 14:44 | Lord >GaGa< |  Admin
odddělovač
Name: Radek
Surname: Rievaj
Nickname: LorD > GaGa<
Age: 13
Date of Birth: 11.11. 1996
Place if Birth: Bohumín, CZ
Languages: Český jazyk, Anglický jazyk, Německý jazyk, Ruský jazyk

Favorite Music: Lady Gaga, Britney Spears, Rihanna, Christina Aguilera, David Guetta
Favorite Series: Chirurgové, Private Practice, Glee
Favorite Movie: Salt, Vrahouni, Sex ve Městě 1,2

Favorite Drink: Mojito, Crazy Drink, Kofola, jahodový čaj
Favorite Food: Halušky, Pizza, Lazaně
Favorite Animal: pes, koala
Favorite Place: školní lavice, třída 8.A, pc, postel
Favorite Color: Modrá, Černá, fialová
odddělovač
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jacke Jacke | Web | 2. října 2010 v 14:55 | Reagovat

taky si tě přidám, a co říkáš na mou nabídku? asi jsem přehlídl odpověď jestli si mi ji psal .)

2 world-a-la-gaga world-a-la-gaga | Web | 2. října 2010 v 14:57 | Reagovat

[1]: Nemohl si jí předhlédnout máš ji na svém blogu hned ve tvém aktuálním článku:-)

3 mirabudos affs mirabudos affs | Web | 2. října 2010 v 18:03 | Reagovat

jj mojito je super mě taky moc hutná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama